PARDUOTUVĘ ADMINISTRUOJA

UAB Vabank LT

M.K.Čiurlionio g. 82a-57
03100 Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 302715351
PVM mokėtojo kodas LT100007045617

Mobilus telefonas +370 683 51505
(I-V nuo 9 iki 17 val.)

RASKITE ATSAKYMĄ

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Numatomas prekių pristatymo laikas nurodytas kiekvienai prekei atskirai.

Jei prekių pristatymo laikas aprašyme skiriasi, tuomet visas užsakymas bus sukomplektuotas ir išsiųstas vienu metu per tą terminą, kuris nurodytas ilgesnio termino pristatymo prekėje.

Jei pristatymo terminas Jums ypač aktualus, prieš darant užsakymą galite susisiekti su mumis el.paštu arba telefonu ir mes patikslinsime norimų įsigyti prekių pristatymo terminus.

Taip pat norime atykreipti Jūsų dėmesį, kad užsakant iš skirtingų pardavėjų vienu metu, prekes gausite per terminus kurie nuroryti prie kiekvienos prekės. Siuntos taip pat gali būti kelios, jei užsakysite ne iš vieno, o iš kelių pardavėjų vienu metu.

Prie kiekvienos prekės aprašymo yra mygtukas „Klauskite apie prekę” ir užpildę savo klausimą jį išsiųsite tos prekės pardavėjui, kuris ir atrašys Jūsų nurodytu el.paštu atsakymą. Jei reikia kitokios pagalbos, galite rašyti mums el. laišką adresu info@ebejus.lt arba užpildykite šalia esančia fromą ir išsiųskite žinutę nurodydami tiksliai kokia prekės informacija domina.

Mes Jums atsakysime per 1 darbo dieną.

Jei prekė nepatenka į negrąžintinų prekių sąrašą, Jūs prekę galite grąžinti per 14 dienų po jos gavimo.

Daugiau apie grąžinimo galimybes galite paskaityti čia.

Taip, visoms mūsų paruodamos prekėms galioja gamintojo garantija.

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per prekės garantiniame talone nurodytą terminą. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Jei prekė sugedo per garantinį laikotarpį, susisiekite su mumis ir mes informuosime kur išsiųsti prekę garantiniam remontui.

Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

Daugiau apie garantinius įsipareigojimus skaitykite čia.

Taip. Jei jums reikalinga sąskaita faktūra, užsakymo pastabose nurodykite rekvizitus kam bus išrašoma sąskaita.

Įmonėms išrašomoms sąskaitoms reikia pateikti šiuos rekvizitus:
Įmonės pavadinims, adresas, įmonės kodas, PVM kodas (jei yra).

Sąskaitą išrašys pardavėjai iš kurių pirksite prekes, todėl jų gali būti ir ne viena.

Ebejus.lt suteikia galimybę prekiauti skirtingiems pardavėjams vienu metu, todėl perkant iš skirtingų pardavėjų, prekės išsiunčiamos būtent iš jų sandėlių ar prekybos vietų. Todėl kiekvienas pardavėjas nustato savo siuntimo kainą.

Jei prekes pirksite tik iš vieno pardavėjo, už pristatymą mokėsite tik to pardavėjo nustatytą pristatymo kainą. Jei prekes išsirinksite iš skirtingų pardavėjų, už pristatymą kiekvienas pardavėjas apmokestins atskirai. Prekes taip pat gausite greičiausiai skirtingu laiku, nes jas kurjeris pristatys pagal tai, kada pardavėjas išsiųs Jūsų užsakymą.

TURITE MUMS KLAUSIMŲ?

SIŲSKITE ŽINUTĘ

[contact-form-7 id=”608″]